Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Pages
ar: الصفحات

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: content
ar: المحتوى

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Size
ar: الحجم

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذه العملية.

en: Created
ar: تم الإنشاء

en: Block name
ar: اسم الصندوق

en: All pages except those listed
ar: كل الصفحات باستثناء تلك المدرجة في القائمة

en: Only the listed pages
ar: فقط الصفحات المدرجة في القائمة

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
ar: الصفحات التي تعيد <code>TRUE</code> لكود PHP هذا (للخبراء فقط)
