Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: content
gu: સામગ્રી

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Size
gu: માપ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.
