Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Pages
he: עמודים

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: content
he: תוכן

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Size
he: גודל

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Created
he: נוצר

en: Block name
he: שם הבלוק

en: All pages except those listed
he: בכל העמודים, חוץ מאלו שמופיעים ברשימה

en: Only the listed pages
he: רק בעמודים שברשימה להלן

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
he: בעמודים שעבורם קוד הPHP מחזיר <code>TRUE</code> (רק למתקדמים).
