Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Pages
hr: Stranice

en: Delete
hr: Ukloni

en: content
hr: sadržaj

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: Size
hr: Veličina

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Created
hr: Stvoreno

en: Block name
hr: Naziv bloka

en: All pages except those listed
hr: Sve stranice osim navedenih

en: Only the listed pages
hr: Samo na navedenim stranicama

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
hr: Stranice na kojima ovaj PHP kôd vraća <code>TRUE</code> (za napredne korisnike)
