Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Pages
hy: Էջեր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: content
hy: պարունակություն

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Size
hy: Չափ

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Created
hy: Ստեղծվել է
