Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Title
is: Titill

en: Pages
is: Síður

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: content
is: innihald

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: Size
is: Stærð

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Created
is: Stofnað
