Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Pages
jv: Kācā

en: Delete
jv: Busak

en: content
jv: kontén

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: Size
jv: Ukuran

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Created
jv: Digawé

en: All pages except those listed
jv: Kabèh kaca kejaba nang daftar iki

en: Only the listed pages
jv: Namung kaca nang daftar iki

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
jv: Kaca sing mbalekaké kode PHP iki dadi <code>TRUE</code> (namung sing mumpuni)
