Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: content
lt: turinys

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Size
lt: Dydis

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Created
lt: Sukurta

en: Block name
lt: Bloko pavadinimas

en: All pages except those listed
lt: Visi puslapiai išskyrus išvardintus

en: Only the listed pages
lt: Tik išvardinti puslapiai

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
lt: Puslapiai kuriuose PHP kodas grąžina<code>TRUE</code> (tik patyrusiems)
