Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Pages
mg: Takelaka

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: content
mg: votoatiny

en: Cancel
mg: Aoka ihany
