Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Pages
mr: पाने

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: content
mr: मजकूर

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: Size
mr: आकार

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Created
mr: प्रकाशन
