Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Pages
oc: Paginas

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: content
oc: contengut

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: Size
oc: Talha

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Block name
oc: Nom del blòt

en: All pages except those listed
oc: Totas las paginas, levat las que son listadas

en: Only the listed pages
oc: Solament las paginas listadas

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
oc: Paginas sus lesquelles aqueste còde PHP renvoie <code>TRUE</code> (recomandats als experts)
