Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Pages
sk: Stránky

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: content
sk: obsah

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Size
sk: Veľkosť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Created
sk: Vytvorené

en: Block name
sk: Názov bloku

en: All pages except those listed
sk: Všetky stránky okrem týchto vypísaných

en: Only the listed pages
sk: Len vypísané stránky

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
sk: Stránky, na ktorých tento PHP kód vráti <code>TRUE</code> (len pre odborníkov)
