Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Pages
sv: Sidor

en: Delete
sv: Radera

en: content
sv: innehåll

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: Size
sv: Storlek

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Created
sv: Skapad

en: Delay
sv: Fördröjning

en: Block name
sv: Blocknamn

en: All pages except those listed
sv: Alla sidor förutom de angivna

en: Only the listed pages
sv: Enbart de angivna sidorna

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
sv: Sidor där följande PHP-kod returnerar <code>TRUE</code> (enbart för experter).
