Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Size
ta: அளவு

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Block name
ta: தொகுதி பெயர்

en: All pages except those listed
ta: தரப்பட்ட பக்கங்களைத் தவிர்த்து மற்ற பக்கங்கள்

en: Only the listed pages
ta: தரப்பட்ட பக்கங்கள் மட்டும்
