Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Pages
te: పేజీలు

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: content
te: విషయం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Edit
te: మార్చు

en: Size
te: కొలత

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Created
te: సృష్టితం
