Pop-up announcement (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Pages
th: หน้า

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: content
th: เนื้อหา

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Block name
th: ชื่อที่ถูกบล็อก

en: All pages except those listed
th: ทุกหน้ายกเว้นในรายการ

en: Only the listed pages
th: เฉพาะหน้าที่อยู่ในรายการ

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
th: หน้าใดๆ ที่คำสั่ง PHP นี้ส่งค่า <code>TRUE</code> กลับมา (ผู้เชี่ยวชาญเท่านั้น)
