Popup message (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Message body
ja: メッセージ本文
