Popup On Load (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: End date
az: Son tarix
