Popup On Load (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: here
it: qui

en: Start date
it: Data iniziale

en: End date
it: Data finale

en: Clicks
it: Clic

en: Miscellaneous
it: Miscellanea

en: Impressions
it: Impression
