Popup On Load (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: here
lt: čia

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Clicks
lt: Paspaudimai

en: Impressions
lt: Parodymai
