Popup On Load (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: here
lv: šeit

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: Clicks
lv: Klišķi
