Popup On Load (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (11 entries)

en: Body
no: Brødtekst

en: Name
no: Navn

en: Save
no: Lagre

en: Width
no: Bredde

en: Height
no: Høyde

en: here
no: her

en: Start date
no: Startdato

en: End date
no: Sluttdato

en: Clicks
no: Klikk

en: Miscellaneous
no: Diverse

en: Popup
no: Oppsprett
