Popup On Load (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: here
oc: aicí

en: Start date
oc: Data de començament

en: End date
oc: Data de fin

en: Miscellaneous
oc: Divers
