Popup On Load (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: here
sv: här

en: Start date
sv: Startdatum

en: End date
sv: Slutdatum

en: Clicks
sv: Klick

en: Miscellaneous
sv: Diverse
