Popup On Load (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Save
th: บันทึก

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Start date
th: วันที่เริ่มต้น

en: End date
th: วันที่สิ้นสุด
