Popup On Load (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Language
ar: اللغة

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Format
ar: التنسيق

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: here
ar: هنا

en: Start date
ar: تاريخ البداية.

en: End date
ar: تاريخ النهاية.

en: Clicks
ar: النقرات

en: Full content
ar: المحتوى الكامل
