Popup On Load (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Language
ast: Llingua

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Format
ast: Formatu

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu
