Popup On Load (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Language
be: Мова

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Format
be: Фармат

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Start date
be: Дата пачатку

en: End date
be: Дата заканчэння

en: Popup
be: Выкідны

en: Full content
be: Усё змесціва
