Popup On Load (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: here
bo: འདིར།

en: Miscellaneous
bo: སྣ་ཚོགས

en: Popup
bo: ཕྱིར་ཐོན་སྒྲོམ

en: Full content
bo: ནང་དོན་ཡོངས
