Popup On Load (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Body
cs: Text

en: Language
cs: Jazyk

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Format
cs: Formát

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: here
cs: zde

en: Start date
cs: Datum začátku

en: End date
cs: Datum konce

en: Clicks
cs: Kliknutí

en: Impressions
cs: Imprese

en: Full content
cs: Plný obsah
