Popup On Load (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Language
da: Sprog

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: name
da: navn

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: here
da: her

en: Start date
da: Startdato

en: End date
da: Slutdato

en: Clicks
da: Klik

en: Miscellaneous
da: Diverse

en: Full content
da: Fuldt indhold
