Popup On Load (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Language
el: Γλώσσα

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Format
el: Μορφή

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: here
el: εδώ

en: Start date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Full content
el: Πλήρες περιεχόμενο
