Popup On Load (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Language
es: Idioma

en: Name
es: Nombre

en: Save
es: Guardar

en: Format
es: Formato

en: name
es: nombre

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: here
es: aquí

en: Start date
es: Fecha de inicio

en: End date
es: Fecha final

en: Miscellaneous
es: Miscelánea

en: Popup
es: Emergente

en: Full content
es: Contenido completo

en: The main body text
es: El texto del cuerpo principal
