Popup On Load (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Format
eu: Formatua

en: name
eu: izena

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: here
eu: hemen

en: Start date
eu: Hasiera data

en: End date
eu: Amaiera data

en: Miscellaneous
eu: Hainbat

en: Full content
eu: Eduki osoa
