Popup On Load (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Language
fa: زبان

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: here
fa: اینجا

en: Start date
fa: تاریخ شروع

en: End date
fa: تاریخ پایان

en: Clicks
fa: کلیک‌ها

en: Miscellaneous
fa: متفرقه

en: Full content
fa: محتوای کامل

en: The main body text
fa: متن بدنه اصلی
