Popup On Load (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Language
fi: Kieli

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Format
fi: Muoto

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: here
fi: täällä

en: Start date
fi: Aloituspäivämäärä

en: End date
fi: Lopetuspäivämäärä

en: Clicks
fi: Klikkaukset

en: Miscellaneous
fi: Sekalainen

en: Full content
fi: Koko sisältö

en: The main body text
fi: Runkoteksti

en: Popup height
fi: Ponnahdusikkunan korkeus

en: Popup width
fi: Ponnahdusikkunan leveys
