Popup On Load (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Language
fr: Langue

en: Name
fr: Nom

en: Save
fr: Enregistrer

en: name
fr: nom

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: here
fr: ici

en: Start date
fr: Date de début

en: End date
fr: Date de fin

en: Clicks
fr: Clics

en: Miscellaneous
fr: Divers

en: Full content
fr: Contenu complet

en: The main body text
fr: Le corps du texte
