Popup On Load (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Language
gl: Idioma

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Format
gl: Formato

en: name
gl: nome

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: here
gl: aquí

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: End date
gl: Data de fin

en: Miscellaneous
gl: Miscelánea

en: Popup
gl: Emerxente

en: Full content
gl: Contido completo
