Popup On Load (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Language
hi: भाषा

en: Name
hi: नाम

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Format
hi: प्रारूप

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Start date
hi: आरंभ तिथि

en: End date
hi: अंतिम तिथि

en: Full content
hi: पूरी सामग्री
