Popup On Load (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Language
hr: Jezik

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Format
hr: Oblik

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: here
hr: ovdje

en: Miscellaneous
hr: Razno

en: Full content
hr: Puni sadržaj
