Popup On Load (7.x-1.2) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Language
ht: Lang

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Full content
ht: Kontni konplè
