Popup On Load (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Language
is: Tungumál

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Format
is: Stílsnið

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Start date
is: Hefst þann:

en: End date
is: Lýkur þann:

en: Miscellaneous
is: Ýmislegt
