Popup On Load (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Language
ja: 言語

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: Format
ja: フォーマット

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: here
ja: こちら

en: Start date
ja: 開始日

en: End date
ja: 終了日

en: Clicks
ja: クリック

en: Miscellaneous
ja: その他

en: Impressions
ja: 表示

en: Popup
ja: ポップアップ

en: Full content
ja: 全文

en: The main body text
ja: メインの本文のテキスト
