Popup On Load (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Language
ka: ენა

en: Name
ka: სახელი

en: Format
ka: ფორმატი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე
