Popup On Load (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Language
mn: Хэл

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Format
mn: Бүтэц

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр
