Popup On Load (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Language
mr: भाषा

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Format
mr: रचना

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: here
mr: येथे
