Popup On Load (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Format
my: ပုံစံ

en: Full content
my: အကြောင်းအရာ အပြည့်အစုံ
