Popup On Load (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Language
ne: भाषा

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Full content
ne: पुरा सामग्री
