Popup On Load (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Language
nl: Taal

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Format
nl: Opmaak

en: name
nl: naam

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: here
nl: hier

en: Start date
nl: Begindatum

en: End date
nl: Einddatum

en: Clicks
nl: Klikken

en: Miscellaneous
nl: Diversen

en: Impressions
nl: Vertoningen

en: Full content
nl: Volledige inhoud

en: The main body text
nl: De berichttekst.

en: The type of the entity.
nl: Het entiteitstype.

en: Bundle type
nl: Bundeltype
