Popup On Load (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Language
nn: Språk

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: here
nn: her

en: Full content
nn: Heile innhaldet
